• Gratis afhalen in winkel
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 20.00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  388 reviews

IDYL Paracetamol 500 mg Tabletten

  • Per tablet 500 mg paracetamol - Bij pijn en koorts - Voor volwassenen en kinderen vanaf 4
-
+

Op voorraad

1,05
50 stuks
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen

Bekijk alles van: Idyl

IDYL Paracetamol 500 mg behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking en kan worden ingezet bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Denk aan koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Doordat de tabletten kunnen worden gehalveerd, is dit middel tevens geschikt voor kinderen in de leeftijd van 4 tot 9 jaar.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.

Aanbevolen dosering Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer, met een max. van 6 per dag. Kinderen: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke dosering per leeftijdscategorie.

Neem voor gebruik van IDYL Paracetamol 500 mg contact op met een arts/apotheker, in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, lever- of nierfunctiestoornissen, het syndroom van Gilbert, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met een gevoeligheid voor aspirine en het gebruik van bepaalde andere geneesmiddelen, zoals barbituraten en antidepressiva. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame stoffen

paracetamol 500 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 4 jaar

Dosering

0,5-2 afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

1,5-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Ja, korte tijd

Gebruik tijdens de zwangerschap

Ja

Gebruik

minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden

Niet gebruiken

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmamet allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Wellicht ook voor jou?

Leidapharm Miconazol Schimmel
Miconazolnitraat behoort tot de groep va...
30g
6,09
Idyl Uierzalf
Extra bescherming aan de huid.
250ml
2,43
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10

Anderen kochten ook

Idyl Urinecontainer
Voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen.
3 stuks
2,45
In winkelwagen
Sanias Miconazolnitraat crème 20mg
De hydrofiele crème is verpakt in tubes ...
Idyl Uierzalf
Extra bescherming aan de huid.
250ml
2,43
In winkelwagen
IDYL Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten
Verlaagt koorts, verlicht pijn en werkt ontstekingsremmend
40 stuks
2,59
In winkelwagen
Idyl Siroop Dennenknop
Verzachtend voor de keel.
250ml
2,49
In winkelwagen
Idyl Nagellak Remover Met Aceton
Voor een snelle en veilige verwijdering van de nagellak.
250ml
1,72
In winkelwagen
IDYL Paracetamol 500 mg Tabletten
- Per tablet 500 mg paracetamol - Bij pijn en koorts - Voor volwassenen en kinderen vanaf 4
20 stuks
0,55
In winkelwagen
Hansaplast Voetdeodorant Silver Active
Helpt tegen transpiratie en vervelende geurtjes.
150ml
6,55
In winkelwagen
Idyl Vaseline
Verzacht en verzorgt.
250ml
2,43
In winkelwagen
IDYL Ibuprofen 400 mg Omhulde Tabletten
Verlaagt koorts, verlicht pijn en werkt ontstekingsremmend
20 stuks
1,65
In winkelwagen

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.