• Gratis afhalen in winkel
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 20.00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  383 reviews

Sinaspril Paracetamol 120 Kauwtabletten | 120 mg | Pepermunt

Voor kinderen van 3 maanden tot 12 jaar – bevat 120 mg paracetamol per kauwtabletje

-
+

Op voorraad

2,95
16 stuks
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen

Bekijk alles van: Sinaspril

Dit is een pijnstillend en koortsverlagend middel dat door de kauwvorm en pepermuntsmaak gemakkelijk kan worden ingenomen. De tabletjes zijn namelijk heel eenvoudig op te kauwen door kinderen.

Sinaspril Paracetamol 120 Kauwtabletten is bedoeld voor kinderen, maar uiteraard ook geschikt voor volwassenen en kan worden ingezet bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient toe te dienen om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

De kauwtabletten (laten) opkauwen of fijnmaken en met vloeistof (laten) innemen. Ze mogen op een lege maag worden ingenomen. Dosering: raadpleeg de bijsluiter voor de specifieke aanbevolen dosering per leeftijdscategorie.

Wees extra voorzichtig en neem voor gebruik contact op met een arts in het geval van: zwangerschap, het geven van borstvoeding, lever- of nierfunctiestoornissen, alcoholisme en ander geneesmiddelgebruik. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Dit middel veroorzaakt geen maag- of darmklachten en bevat o.a. natriumsaccharine, natriumcyclamaat, natriumstearaat, cellulose, glucose en ethylcellulose als hulpstoffen. Het is vrij van lactose en gluten.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

paracetamol 120 mg

Toedieningsvorm

kauwtablet

Leeftijd

3 mnd-6 jaar

Dosering

0,5-3, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

2-18, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

NVT

Gebruik tijdens de zwangerschap

NVT

Gebruik

4 uur tussenpozen aanhouden, opkauwen of fijngemaakt met vloeistof innemen

Niet gebruiken

Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet i.c.m. bepaalde geneesmiddelen. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Wellicht ook voor jou?

Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar | 120 mg/5 ml | Banaan
Voor kinderen van 3 maanden tot 12 jaar – bevat 120 mg paracetamol per 5 ml stroop
100ml
5,89
Idyl Wegwerpwashandjes
Zijn sterk, zacht, hygiënisch en voor eenmalig gebruik.
10 stuks
1,21
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10

Anderen kochten ook

Therme Body Mist Zen White Lotus
Een splash, vol energie, met de subtiele...
Healthypharm Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg Sachets
Poeder met paracetamol + vitamine C voor een pijnstillende & koortsverlagende drank met citroensmaak
10 stuks
4,99
In winkelwagen
Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar | 120 mg/5 ml | Banaan
Voor kinderen van 3 maanden tot 12 jaar – bevat 120 mg paracetamol per 5 ml stroop
100ml
5,89
In winkelwagen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten
Pijnstillend, koortswerend & ontstekingsremmend: bevat per tablet 200 mg ibuprofen als werkzame stof
40 stuks
2,89
In winkelwagen
Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg Zetpillen
Pijnstillend en koortsverlagend – voor volwassenen en kinderen (vanaf 6 jaar/een gewicht van 22 kg)
10 stuks
2,59
In winkelwagen
Leidapharm Naproxennatrium 220 mg Filmomhulde Tabletten
Werkt pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend
10 stuks
1,49
In winkelwagen
Roter Paracetamol Junior 250 mg Instant Smelttablet Banaan
Geneesmiddel bij koorts en bij pijn – met 250 mg paracetamol als werkzame stof en bananenaroma
20 stuks
3,99
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
5 stuks
2,05
In winkelwagen

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.